Porada online

Poznaj nasze produkty

Opis:

Już teraz możesz skorzystać z niezwłocznej i fachowej konsultacji karnoprawnej, gdziekolwiek się znajdujesz. Wypełnij formularz, zapłać i otrzymaj poradę specjalisty. 

Mając na uwadze wysoki dynamizm i wagę spraw karnych, usługi konsultacyjne świadczę całą dobę 7 dni w tygodniu. Kto może skorzystać z porady online?

  1. Pokrzywdzeni przestępstwem (oraz ich osoby najbliższe);
  2. Osoba podejrzana, podejrzany, oskarżony, skazany (oraz ich osoby najbliższe);
  3. Osoba przebywająca zagranicą, która ma nieuregulowane sprawy z polskim wymiarem sprawiedliwości.

Pamiętaj, w sprawach karnych liczy się czas reakcji. W przypadku zatrzymania, osoby najbliższe muszą zadbać o jak najszybszy kontakt z adwokatem, celem zapewnienia realizacji prawa do obrony zatrzymanego.

„Porada online” –informacje o produkcie:

– porada trwa maksymalnie 1 godzinę;

– aby porada była maksymalnie efektywna, opisz proszę w formularzu swój problem i załącz istotne dla sprawy pliki (np. skan lub zdjęcie orzeczenia sądu);

– porada może być świadczona telefonicznie lub za pośrednictwem komunikatora Skype – możesz określić w formularzu preferowaną formę porady;

– Po zakupie usługi, niezwłocznie oddzwonię na podany w formularzu nr telefonu.

Opis

Osoba skazana na karę nieprzekraczającą 1,5 roku pozbawienia wolności może odbywać karę w systemie dozoru elektronicznego! Zamiast pobytu w zakładzie karnym skazany może prowadzić normalne życie rodzinne i zawodowe.

Jeżeli Twój bliski jest osobą skazaną możesz w jego imieniu udzielić adwokatowi upoważnienia do obrony – wówczas adwokat jako obrońca skieruje wniosek do sądu. W takim przypadku nie kupuj produktu „wniosek o dozór elektroniczny”, a skontaktuj się ze mną osobiście pod nr 662 002 672.

„Wniosek o dozór elektroniczny” –informacje o produkcie:

produkt przeznaczony jest dla osób skazanych, oczekujących na wykonanie kary pozbawienia wolności;

– podaj w formularzu w sekcji „Dodatkowe informacje” istotne dla sprawy okoliczności (to jest opisz swoją sytuację osobistą, mieszkaniową oraz podaj informacje o wyroku skazującym). Załącz do formularza plik ze skanem/zdjęciem wyroku skazującego.

– po zakupie produktu, nastąpi kontakt zwrotny z mojej strony (telefon lub mail), celem ustalenia wszystkich istotnych dla sporządzenia wniosku faktów;

– kupując produkt otrzymasz, na podany w formularzu adres email, spersonalizowany wniosek o udzielenie zezwolenia na odbycie kary pozbawienia wolności w systemie dozoru elektronicznego w formie elektronicznego dokumentu w formacie .doc;

– Opracowany wzór wniosku będzie zawierał wszystkie wymagane ustawą elementy treściowe oraz pełne uzasadnienie wniosku. Wniosek ten powinieneś podpisać oraz we własnym zakresie wnieść do Sądu. Produkt nie obejmuje reprezentacji przed sądem. Jeśli chcesz, żebym był Twoim obrońcą i reprezentował Cię w Sądzie w sprawie wniosku skontaktuj się ze mną pod nr 662 002 672.

Dane płatności

Dodatkowe informacje

Usługa